Jeśli przyszłość bowlingu w Polsce nie jest Ci obojętna i popierasz cele naszego stowarzyszenia zawarte w jego statucie to przyłącz się do nas i pomóż nam tworzyć lepsze jutro dla wszystkich, którzy chcą grać.

Razem z pewnością będzie nam łatwiej osiągać większość celów, które stawia przed sobą PSBS. Stowarzyszenie które posiada 30 członków zazwyczaj nie jest traktowane jako poważny partner w rozmowach z instytucjami państwowymi i samorządowymi. Ale jeśli będzie nas w organizacji kilkaset osób to sytuacja wygląda już z goła inaczej.

Członkostwo w PSBS to także przywileje i możliwość korzystania za darmo lub po symbolicznych cenach z obozów, szkoleń, warsztatów, treningów i wielu innych imprez organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego dostępnych jedynie dla członków Stowarzyszenia.

Co zrobić żeby wstąpić do PSBS?

Wypełnij poniższy formularz deklaracji członkowskiej i prześlij potwierdzenie wpłaty składki członkowskiej, a my zajmiemy się resztą.
Składka członkowska na rok 2018 wynosi 60 zł.
Jeśli wolisz, możesz najpierw skontaktować się z nami mailowo, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.    e-mail: post@psbs.pl

DEKLARACJA

Proszę o przyjęcie mnie w poczet członków wspierających Polskiego Stowarzyszenia Bowlingu Sportowego.

Oświadczam, że znane mi są postanowienia Statutu i cele PSBS.
Zobowiązuję się do wpłaty wpisowego w wysokości 50 PLN na konto Stowarzyszenia, a także do przestrzegania postanowień Statutu oraz efektywnego uczestnictwa w działalności Stowarzyszenia.

Rachunek bankowy do wpłat:

45 1600 1462 1833 7821 0000 0001
Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego
ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 15/38
09-410 Płock